eyebrowlift

یکی از مهمترین خدماتی که کلینیک تخصصی جراحی بینی و پلاستیک تهران به شما ارائه میدهد خدمات زیبایی کاشت ابرو , لیفت ابرو و لیفت مژه میباشد.

کاشت ابرو

شما عزیزان از همه استانهای کشور میتوانید تنها با یک تماس با متخصصان ما مشورت کنید و در صورت صلاحدید همچنین میتوانید اقدام به دریافت نوبت ویزیت کلینیک کنید .

کاشت ابرو

ابرو ها از مهمترین المانهای صورت میباشند که میتوانند تاثیر بسزایی در زیبایی داشته باشند , هر چهره ای ابروی خاص خودش را برای رسیدن به حداکثر زیبایی نیاز دارد از همین رو پزشکان این کلینیک اقدام به خریداری نرم افزار خاصی کرده اند که برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار میگیرد . این نرم افزار با گرفتن چهره اقدام به ارائه 10 آلترناتیو از میان هزاران طرح ابروی موجود در بانک خودش میکند که بیشترین انطباق را با چهره مذکور دارد سپس با مشورت پزشکان کاشت ابرو کلینیک بیمار میتواند در سریعترین زمان بهترین شکل ابرو سازگار با چهره اش را انتخاب میکند.

لیفت ابرو

در موارد زیادی بیمار یا افراد متقاضی نیازی به پروسه کاشت ابرو ندارند و با انجام لیفت ابرو میتوانند به زیبایی مورد نظرشان دست یابند . شما در کلینیک تخصصی جراحی بینی و پلاستیک تهران براحتی میتوانید از تجربه و تخصص ما استفاده کرده و با انجام لیفت ابرو شکل و ظاهر مورد نظرتان را با کمترین هزینه در چهره خود داشته باشید.

لیفت ابرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیفت ابرو میتوانید با پزشکان کلینیک تماس بگیرید.