sidebar

کلینیک جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک بینی

کلینیک زیبایی, جراحی بینی و پلاستیک

مرکز جراحی زیبایی پوست و صورت و بینی ایران یک کلینیک مجهز در میدان آرژانتین تهران میباشد که با مدیریت پزشک معروف ایرانی در زمینه جراحی های تخصصی صورت و بینی اداره میشود.

 

برخی از پزشکان کلینیک زیبایی ایران

این کلینیک با دارا بودن پزشکان متخصص در کلیه زمینه های مرتبط با جراحی پلاستیک صورت , جراجی پلاستیک فک , جراحی زیبایی صورت , جراحی و عمل بینی , پروتز و زیبایی اندام ها آمادگی دارد این خدمات را به متقاضیان از کشورهای ایران و کشورهای همسایه ارائه نماید.

هدف ما جلب رضایت شماست

به وب سایت تخصصی جراحی زیبایی , جراحی پلاستیک و جراحی بینی خوش آمدید. این سایت در برگیرنده روش و فنون جراحی زیبایی و جراحی ها پلاستیکی که توسط پزشکان کلینیک زیبایی انجام گرفته آشنا خواهید شد. هدف سایت، ارائه اطلاعات در مورد عمل های جراحی پلاستیک و جراحی های ترمیمی و اطلاعاتی در مورد کاربردهای درمانی و کلینیکی می باشد،و نیز معرفی و تشخیص و روشهای تصمیم گیری که پزشکان برای بیماران در نظر می گیرند را در بر می گیرد. جراحی پلاستیک و ترمیمی که در اینجا توضیح داده می شود، فرایندهای می باشند که در اتاق عمل بکار گرفته شده و در بیمارستان می تواند انجام گیرد.

ارائه خدمات زیبایی با بیمه نامه

خدمات زیبایی و جراحی پلاستیک که در این مرکز ارائه میشوند تماما توسط شرکت بیمه ایران بیمه شده اند و در صورتی که هرگونه مشکلی برای بیماران در حین یا بعد از عمل های جراحی پوست و پلاستیک ایجاد شود این کلینیک آمادگی دارد خسارتهای وارده را از بیمه ایران دریافت کرده و به متضرران ارائه نماید.

دریافت نوبت کلینیک جراحی پلاستیک

چگونه از خدمات کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک صورت  استفاده کنم؟ پاسخ این سوال خیلی راحت است . شما از طریق تماس تلفنی با تلفنهای مرکز زیبایی و جراحی بینی و پلاستیک ایران تماس گرفته و درخواست های خودتان را برای اخذ نوبت ارائه نمایید.

دریافت نوبت اینترنتی

شما متقاضیان عزیز کلینیک جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی صورت ایران میتوانید برای دریافت نوبت اینترنتی فرم ارتباط مشتریان زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما در واحد نوبت دهی کلینیک بمانید.

نوبت دهی آنلاین و رزرو وقت مشاوره و جراحی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اخبار ما را در شبکه های اجتماعی فیسبوک , گوگل پلاس وتوییتر و تلگرام دنبال کنید.

Facebook

خبرنامه کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک بینی ایران

برای دریافت اخبار مرتبط با کلینیک زیبایی و جراحی بینی و پلاستیک ایران توصیه میشود ایمیل خود را در کادر زیر ثبت کرده و تایید نمایید . از این طریق میتوانید اخبار مرتبط با تکنولوژی های نوین جراحی بینی , جراحی صورت , جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی و اخبار احتمالی جشنواره ها و تخفیف خدمات کلینیک را دریافت نمایید.

اصل محرمانگی کلینیک

اطلاعات شما در این کلینیک کاملا محرمانه خواهد ماند. البته لازم است مجددا و برای بار چندم به شما اطمینان دهیم کلیه اطلاعات شما و سوابق شما از لحظه تشکیل پرونده در کلینیک جراحی بینی و پلاستیک ایران محرمانه تلقی گردیده و کاملا محافظت میشود و هرگز جایی درز نخواهد کرد مگر آنکه خودتان در فرم های ارتباطی اعلام رضایت کنید که برخی از اطلاعاتتان غیر محرمانه باشد.

استانداردهای پایه پزشک زیبایی

جراحی پلاستیک بینی و زیبایی

 

تصاویر کلینیک زیبایی ایران

کاربران گرامی و مراجعان سایت کلینیک زیبایی, جراحی بینی و جراحی پلاستیک ایران به اطلاع میرساند بزودی و با تکمیل طراحی سایت و فرمت جدید سایت در همین صفحه تصاویری از نمونه کارهای انجام شده و تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی , جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی دیگر قرار داده خواهند شد.

توجه داشته باشید تنها تصاویری در این برگه قرار خواهند گرفت که خودشان اعلام آمادگی کرده باشند تا بتوانیم برخی از اطلاعاتشان را منتشر کنیم و در غیر این صورت کلیه اطلاعات شما نزد کلینیک جراحی پلاستیک و زیبایی ایران کاملا محرمانه خواهد بود. و از این بابت متقاضیان و بیماران هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

 

در حال حاضر از چند تصویر نمونه خارجی استفاده شده است.

کلینیک زیبایی , جراحی پلاستیک و جراحی بینی